V KINECH

TĚŠTE SE NA

TRAILERY

Cesta naděje

Novinky na DVD

NOVINKY NA BLU-RAY

NOVINKY

Královu zahradnici uvedl v Česku Alan Rickman
25.03. | 2015

Královu zahradnici uvedl v Česku Alan Rickman

Film Králova zahradnice, kostýmní romanci z doby Krále Slunce a vzniku Versailles, uvedl v Praze osobně režisér filmu Alan Rickman - ano, TEN Alan Rickman. V hlavní roli se představí Kate Winslet, Alan Rickman hraje Ludvíka XIV. Do kin jde film 16. dubna.
První romantický film roku 2015
12.01. | 2015

První romantický film roku 2015

Prvním romantickým filmem roku 2015 je romantická komedie plná omylů a chyb "S láskou, Rosie" s Liliy Collins a Samem Claflinem v hlavních rolích. Předlohou je kniha Cecelie Ahern, autorky řady bestsellerů, z nichž nejznámější je P.S. Miluji Tě. V kinech od 15. ledna.
Keanu Reeves zpět v prvoligové akci. Jako John Wick
07.10. | 2014

Keanu Reeves zpět v prvoligové akci. Jako John Wick

Vrátí se Keanu Reeves na výsluní jako akční hrdina? Zdá se, že ano. Ohlasy na uvedení filmu John Wick na Fantastic Festu hovoří o našlapané stylové energické akční jízdě, kde nechybí ani potřebná nadsázka. Keanu Reeves se představí jako bývalý nájemný zabiják John Wick, kterému gang bez potřebných znalostí šlápne na kuří oko. John Wick se vydává na hodně krvavou pomstu. V karě filmu se podívejte na trailer.
20 filmů pro příštích 12 měsíců
11.09. | 2014

20 filmů pro příštích 12 měsíců

Komedie Mortdecai s Johnny Deppem, thriller Dítě 44, který se točil v Česku, pokračování Divergence, česká komedie Život je život s Ondřejem Vetchým a Simonou Stašovou, John Wick s Keanu Reevesem a Willemem Dafoe, krimi o únosu pivního obra Alfreda Heinekena ( Anthony Hopkins ), Tobey Maguire jako šachový génius Bobby Fisher v "zápase století", akční thriller Gunman s Seanem Pennem od režiséra 96 hodin, režijní debut Russela Crowea The Water Diviner. To je výběr z dvacítky filmů Bontonu pro příštích 12 měsíců.
Animovaný Pošťák Pat má celovečerní film. V září v kinech.
12.08. | 2014

Animovaný Pošťák Pat má celovečerní film. V září v kinech.

Nejslavnější pošťák na světě, Pošťák Pat, má po dlouhé seriálové kariéře konečně celovečerní film. Animovaní komedie Pošťák Pat ve filmu jde do českých kin 11. září. Doručí nejen každou zásilku, ale i zábavu pro celou rodinu. Trailer a fotky jsou v kartě filmu. Pošťák Pat, pošťák Pat, pošťák Pat má náramný svět . . .

BONTONFILM a.s.
Na Poříčí 1047/26
(vchod: budova C, 3.patro)
110 00 | Praha 1

Tel.: 257 415 111
Fax: 257 415 113
Nový Web s.r.o.
Programové
a grafické zpracování
Zahrada a zahradní nábytek . Přečtěte si novinky o Vašem oblíbeném herci. Obaly kindle všech typů.
DVD filmy 3D filmy Blu-Ray filmy
TOPlist