V KINECH

TĚŠTE SE NA

TRAILERY

TRANSCENDENCE

Novinky na DVD

NOVINKY NA BLU-RAY

NOVINKY

Transcendence - nejočekávanější film dubna.
13.03. | 2014

Transcendence - nejočekávanější film dubna.

Tvůrci kultovních hitů Počátek a trilogie Temný rytíř přináší do kin nový film, sci-fi thriller Transcendence s Johnny Deppem v hlavní roli. Johnny Depp se jako vědec snaží jít za hranice možného a propojit lidskou mysl s nekonečným vesmírem umělé inteligence. Jeho cesta za poznáním se brzy změní v honbu za neomezenou mocí a nikdo nemá možnost ho zastavit. V dalších rolích hraje Rebecca Hall, Morgan Freeman, Paul Bettany, Cilian Murphy a Kate Mara.
12 let v řetězech má Oscara pro Nejlepší film roku 2013
03.03. | 2014

12 let v řetězech má Oscara pro Nejlepší film roku 2013

Jízda "start - cíl" filmu 12 let v řetězech se zastavila, už není co vyhrát. Po mnoha oceněních, po Zlatém glóbu, vystoupalo strhující drama na vrchol a získalo Oscara za Nejlepší film roku 2013. Vyšší ocenění už ve filmu není. Oscara získal film i za Nejlepší adaptovaný scénář a Lupita Nyong´o pro Nejlepší herečku ve vedlejší roli.
Legendární Bella a Sebastián jako film
18.02. | 2014

Legendární Bella a Sebastián jako film

Legendární příběh chlapce a psa Bella a Sebastián zná několik generací čtenářů stejnojmenného románu i diváků populárního seriálu. Bella a Sebastián se po mnoha letech čekání představí i jako celovečerní film. Velké dobrodružství pro celou rodinu se odehrává v úchvatném prostředí alpských hor. Film je uveden v českém znění, v kinech od 20. února 2014.
Paul Potts uvedl Životní šanci v Praze osobně
11.02. | 2014

Paul Potts uvedl Životní šanci v Praze osobně

Operní hvězda Paul Potts uvedl v Praze osobně celovečerní film Životní šance inspirovaný jeho příběhem. Po červeném koberci vkročil do Slovanského domu za velkého zájmu médii a diváky slavnostní premiéry pak ohromil svou bezprostředností a skromností. Jeho opravdový příběh, kdy jako šikanovaný a neúspěšný muž s podivnou zálibou v opeře vyhrál první ročník soutěže Británie má talent a stal se pěveckou hvězdou, inspiroval celý svět.
Černá komedie Krásno Ondřeje Sokola jde do kin
30.01. | 2014

Černá komedie Krásno Ondřeje Sokola jde do kin

Do českých kin vstupuje černá komedie Krásno Ondřeje Sokola, ve které hraje hlavní roli Ondřej Sokol. Dva čtyřicátníci se vracejí do rodného města, zkouší si hrát na detektivy a rozpoutají spirálu nezadržitelných katastrof. V kinech od 30. ledna.

BONTONFILM a.s.
Nádražní 23/344
(vchod: Bozděchova 2)
151 34 | Praha 5

Tel.: 257 415 111
Fax: 257 415 113
Nový Web s.r.o.
Programové
a grafické zpracování
Vysokozdvižné vozíky v širokém výběru. Prodej, pronájem a servis VZV. stříbrné snubní prsteny na celý život. Hledáte levné ubytování v Praze? Hostel Alfa má nejlepší ceny.
DVD filmy 3D filmy Blu-Ray filmy
TOPlist