V KINECH

TĚŠTE SE NA

TRAILERY

Poslední lovec čarodějnic

Novinky na DVD

NOVINKY NA BLU-RAY

NOVINKY

Vin Diesel jako Poslední lovec čarodějnic
26.08. | 2015

Vin Diesel jako Poslední lovec čarodějnic

Vin Diesel se v nové akční fantasy představí jako nesmrtelný a Poslední lovec čarodějnic. Poprvé v žánru fantasy a na stříbrném plátně poprvé s bujnou kšticí a plnovousem. Čarodějnice nejsou pověry, čarodějnice jsou potvory. V kinech od 22. října.
Trailer ke komedii Život je život - na kartě filmu
13.04. | 2015

Trailer ke komedii Život je život - na kartě filmu

Upoutávka na novou komedii Život je život, která má v kinech premiéru 21. května 2015, poodhaluje i druhou tvář Ondřeje Vetchého. Tvůrci filmu mu věnovali dvojroli a upoutávka tak ukazuje Ondřeje Vetchého nejen jako morousovitého taťku, ale i jako neohroženého agenta. Dále hrají Simona Stašová, Terezta Voříšková, Bára Poláková, Miroslav Táborský nebo Marek Taclík.
Královu zahradnici uvedl v Česku Alan Rickman
25.03. | 2015

Královu zahradnici uvedl v Česku Alan Rickman

Film Králova zahradnice, kostýmní romanci z doby Krále Slunce a vzniku Versailles, uvedl v Praze osobně režisér filmu Alan Rickman - ano, TEN Alan Rickman. V hlavní roli se představí Kate Winslet, Alan Rickman hraje Ludvíka XIV. Do kin jde film 16. dubna.
První romantický film roku 2015
12.01. | 2015

První romantický film roku 2015

Prvním romantickým filmem roku 2015 je romantická komedie plná omylů a chyb "S láskou, Rosie" s Liliy Collins a Samem Claflinem v hlavních rolích. Předlohou je kniha Cecelie Ahern, autorky řady bestsellerů, z nichž nejznámější je P.S. Miluji Tě. V kinech od 15. ledna.
Keanu Reeves zpět v prvoligové akci. Jako John Wick
07.10. | 2014

Keanu Reeves zpět v prvoligové akci. Jako John Wick

Vrátí se Keanu Reeves na výsluní jako akční hrdina? Zdá se, že ano. Ohlasy na uvedení filmu John Wick na Fantastic Festu hovoří o našlapané stylové energické akční jízdě, kde nechybí ani potřebná nadsázka. Keanu Reeves se představí jako bývalý nájemný zabiják John Wick, kterému gang bez potřebných znalostí šlápne na kuří oko. John Wick se vydává na hodně krvavou pomstu. V karě filmu se podívejte na trailer.

BONTONFILM a.s.
Na Poříčí 1047/26
(vchod: budova C, 3.patro)
110 00 | Praha 1

Tel.: 257 415 111
Fax: 257 415 113
Nový Web s.r.o.
Programové
a grafické zpracování
Kettler výrobky vynikají maximální funkčností a skvělým designem Pneu v akci skladem. Rotoped, ergometr a další sortiment pro fitness.
DVD filmy 3D filmy Blu-Ray filmy
TOPlist