V KINECH

TĚŠTE SE NA

TRAILERY

Dřív než půjdu spát

Novinky na DVD

NOVINKY NA BLU-RAY

NOVINKY

20 filmů pro příštích 12 měsíců
11.09. | 2014

20 filmů pro příštích 12 měsíců

Komedie Mortdecai s Johnny Deppem, thriller Dítě 44, který se točil v Česku, pokračování Divergence, česká komedie Život je život s Ondřejem Vetchým a Simonou Stašovou, John Wick s Keanu Reevesem a Willemem Dafoe, krimi o únosu pivního obra Alfreda Heinekena ( Anthony Hopkins ), Tobey Maguire jako šachový génius Bobby Fisher v "zápase století", akční thriller Gunman s Seanem Pennem od režiséra 96 hodin, režijní debut Russela Crowea The Water Diviner. To je výběr z dvacítky filmů Bontonu pro příštích 12 měsíců.
Animovaný Pošťák Pat má celovečerní film. V září v kinech.
12.08. | 2014

Animovaný Pošťák Pat má celovečerní film. V září v kinech.

Nejslavnější pošťák na světě, Pošťák Pat, má po dlouhé seriálové kariéře konečně celovečerní film. Animovaní komedie Pošťák Pat ve filmu jde do českých kin 11. září. Doručí nejen každou zásilku, ale i zábavu pro celou rodinu. Trailer a fotky jsou v kartě filmu. Pošťák Pat, pošťák Pat, pošťák Pat má náramný svět . . .
Podívejte se na trailer k Expendables: Postradatelní 3
10.07. | 2014

Podívejte se na trailer k Expendables: Postradatelní 3

Akční série Expendables: Postradatelní představí v srpnu třetí díl a nové tváře, které se k luxusní sestavě žoldáků na odstřel připojí. Vedle Stalloneho, Schwarzeneggera, Stathama, Lundgrena nebo Li se postavi Banderas, Snipes, Harrison Ford. A proti nim jako záporák Mel Gibson. V kinech od 14. srpna.
Nová komedie Jana Hřebejka se blíží
30.05. | 2014

Nová komedie Jana Hřebejka se blíží

Režisér Jan Hřebejk se vrací k žánru komedie a podle scénáře Petra Kolečka, který napsal Okresní přebor, natočil bouřkovou komedii Zakázané uvolnění. O jednom únosu nevěsty, který se až tak úplně nepovedl. V hlavních rolích Zuzana Stavná, Jana Stryková, Hana Vágnerová a Ondřej Sokol. V kinech od 5. června
Nový fenomén Divergence jde do českých kin
30.04. | 2014

Nový fenomén Divergence jde do českých kin

Divergence vydělala v amerických kinech už téměř 140 milionů dolarů a dalších 100 milionů jinde ve světě. Nový hit vstupuje i do českých kin.Ve světě budoucnosti jsou lidé rozděleni na pět frakcí podle svých dobrých vlastností. Každá vyznává jiné hodnoty, společně ale vytvářejí harmonický celek. Jenže hlavní hrdinka Tris do žádné škatulky nezapadá a stává se z ní lovná zvěř. Hlavní záporné role se překvapivě ujala Kate Winslet.

BONTONFILM a.s.
Nádražní 23/344
(vchod: Bozděchova 2)
151 34 | Praha 5

Tel.: 257 415 111
Fax: 257 415 113
Nový Web s.r.o.
Programové
a grafické zpracování
Adkash . Svářečka pro profesionály TELWIN. Čtyřhvězdičkové Hotely Benešov
DVD filmy 3D filmy Blu-Ray filmy
TOPlist